cilt-lekelerinden-kurtulun-0Fas’tan gelen güzellik olarak adlandırılan Argan Yağı, doğal bir bakım ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Günümüz kimyasal kozmetiklerine inat, tamamen saf haliyle pek çok cilt ve deri sorunlarına doğal çözüm sunuyor. Argan Yağı başta cilt olmak üzere, saç, tırnak, vücut gibi bölgelerin bakımında da oldukça etkili bir doğal yağ olarak kullanılıyor. Fas ve çevresindeki bölgelerde yüzyıllardır kullanılan Argan Yağı, bölgedeki kadınların güzellik sırrı olarak da kabul ediliyor. İsterseniz Argan Yağı’nın kullanım bölgelerine, Argan Yağı faydalarına ve Argan Yağı uygulamalarına birlikte göz atalım…

 

Vücudunuz İçin En Doğal Bakım

Kuzey Afrika’nın gelişmiş ülkeleri arasında bulunan Fas’ta yetişen Argan bitkisinin yağı birçok güzellik uzmanı tarafından tedavilerde kullanılıyor. İçeriğindeki E vitamini, felurik asit ve güçlü antioksidanlarla gençlik iksiri olarak tanımlanan Argan Yağı hemen etkisini gösteren doğal bakım ürünlerinden biridir. Derinin yaşlanmasını önleyen Argan Yağı, cilt tarafından emilimi en kolay olan yağlardan biridir. Bu nedenle cilde derinlemesine nüfuz eder. Bu özelliği ile; Argan Yağı ile saç bakımı, cilt bakımı, tırnak bakımı ve vücut bakımı yapabilmeniz mümkün. İşte Argan Yağı kullanımları…

Argan Yağı Saç İçin Kullanımı

Saçınıza kafa deriniz ıslanacağı kadar Argan Yağı uygulayın. Daha sonra yavaş hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 30 dakika boyunca bekleyin. Daha sonra saçınızı yıkayın.

Argan Yağı Yüz İçin Kullanımı

Temizlemiş olduğunuz yüzünüze sadece birkaç damla Argan Yağı uygulayın. Parmağınızın ucuna birkaç damla Argan Yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınızla tüm yüz bölgenize nazikçe masaj yaparak Argan Yağını yüzünüze uygulayın. Yağ çabucak cildinize nüfuz edecek ve cildinizin canlandığını göreceksiniz.

Tırnaklar İçin Kullanımı

Limonu sıkın ve çıkan suyuna eşit miktarda olacak kadar Argan Yağı koyarak bir karışım elde edin. Bu karışımın içinde 15 dakika boyunca parmak uçlarınızı bekletin. Tırnaklarınızın sağlıklı bir biçimde kalması için haftada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamanız yeterli olacaktır.

Orijinal Argan Yağı Nereden Alınır?

Argan Yağı’nın mucizevi etkisi, ne yazık ki piyasada sahte Argan Yağı satılmasına neden olmuştur. Yağın bu özelliğinden rant elde etmek isteyenler, çeşitli yağ karışımlarını Argan Yağı olarak pazarlamaktadırlar. Ancak internet sitemiz üzerinden yalnızca faturalı ve orijinal Argan Yağı alabilirsiniz. Siz de Türkiye ve Avrupa’nın bütün şehirlerinden orijinal Argan Yağı siparişi verebilir, doğanın mucizesini bedeninizde keşfedebilirsiniz.

 

 

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

SAÇIN ÇOK GÜZEL OLMUŞ YAMUK KAFA!
Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim |
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Argan yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu ARGAN YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
magnezyum yağı megamax epimedyumlu macun vpills gold isveç şurubu Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?