11783816-treatment-for-acne (1)Argan Yağı Nedir?

Argan yağı nedir? Fas’ın güneybatı bölgesinde yaşayan bir tür ağaç olan Argan’ın yağı, pek çok cilt sorunlarında yenileyici özelliği ile ön plana çıkıyor. Asrılardır pek çok cilt sorunlarında tedavi edici ve onarıcı olarak kullanılan Argan Yağı, ülkemizde de birkaç yıldır ön plana çıkan doğal cilt bakımı için kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Argan Yağı yalnızca cilt için değil saç, tırnak gibi bölgelerinizde de kolaylıkla kullanıp etki göreceğiniz doğal ürünlerden biridir.

Argan Yağı Nasıl Kullanılır?

‘Argan Yağı Nasıl Kullanılır?’ sorusu pek çok kullanmak isteyen kişinin sorduğu ilk sorular arasında yer alır. Argan Yağı kullanımı her bölge için farklı özelliklerde kullanıma sahiptir. Argan Yağı genel olarak yüz, tırnak ve saçta kullanılan doğal bakım ürünlerinden biridir. Argan Yağı kullananlar da doğru ve düzenli kullanımla bu bölgelerindeki sorunlardan kalıcı olarak kurtulduklarını belirtmektedir.

Argan Yağı Saça Faydası Nedir?

Argan Yağı saça faydaları ile de ön plana çıkan bakım ürünlerinden biridir. Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlayan Argan Yağı, saç kırıklarının oluşmasını önleyerek saçları besleyici özelliğe sahiptir.

Argan Yağı Saça Nasıl Uygulanır?

Argan Yağı Saça Nasıl Uygulanır? Argan Yağı saçlarda parlaklığa ve beslenmeye yardımcı olur. Uygulama için saçınıza kafa deriniz ıslanacağı kadar Argan Yağı uygulayın. Kafa derinize yavaş hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün ve 30 dakika boyunca böyle bekleyin. Daha sonra saçınızı yıkayın.

Argan Yağı Vücutta Nasıl Kullanılır?

‘Argan Yağı vücutta nasıl kullanılır?’ sorusu da vücudunda ipeksi bir yumuşaklık elde etmek isteyenlerin aklındaki ilk sorudur. Sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir vücuda sahip olmak için haftada 1 gün Argan Yağı uygulaması yeterlidir. Tercihen duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması en etkili sonuçları verir. Vücut tarafından kolayca emilmektedir ve diğer yağlarda olduğu gibi yapışkan bir formda değildir, bu nedenle masaj sonrası tekrar duş alınması gerekmemektedir.

 

 

 

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

SAÇIN ÇOK GÜZEL OLMUŞ YAMUK KAFA!
Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim |
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Argan yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu ARGAN YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
magnezyum yağı megamax epimedyumlu macun vpills gold isveç şurubu Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?