Sitemizde yer alan argan yağı kullanıcı yorumları sayfası üzerinden, biotama argan yağı hakkında yapılmış olan argan yağı yorumlarını, kullananların görüşlerini, şikayetlerini ve bunlara verilmiş olan yanıtları okuyabilir. Dilerseniz sizler de, argan yağı hakkındaki sorularınızı, görüşlerinizi, merak ettiklerinizi ve şikayetlerinizi bizlere bu sayfa altından iletebilirsiniz.

Hande

Argan yağını yüzümdeki sivilceler için kullandım. 1 hafta içinde etkisini göstermeye başladı

Serap

Merhaba bir arkadaşım Saçları için kullanmış ve saçları gerçekten daha canlı ve parlak görünüyor şimdi. Bende Argan Yağı almayı düşünüyorum

Fidan

Argan Yağını 2 haftadır yüzüm için kullanıyorum yüzüm yumuşacık oldu.

Argan Yağı Argan Yağı Kullanıcı Yorumları konusu hakkında yorum yapın


Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim |
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Argan yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu ARGAN YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax epimedyumlu macun orjinal rogaine