epilasyonnnnDış güzelliğimize önem vermek ilk çağlardan bu yana herkesin yaptığı bir şeydir. Güzel veya yakışıklı görünüme ulaşmak için saçımıza, tırnaklarımıza ve cildimize çok önem veririz. Çeşitli kremler, maskeler, şampuanlar kullanırız. Farklı farklı ürünler alarak cildimize ayrı, saçımıza ayrı ve tırnaklarımıza ayrı ürünler alarak bakım yaparız. Fakat her biri için ayrı bir ürün alarak maddi olarak zarara uğruyoruz. Hepsi için tek bir ürün olsa daha güzel olmaz mıydı? Mutlaka olurdu. Bu yüzden tek bir ürün ile saçlarınıza, tırnaklarınıza ve cildinize bakım yapabileceksiniz. Argan Yağı ile hayatınıza giren bu yenilik çok hoşunuza gidecek.

Argan Yağı Faslı kadınların ‘Sıvı Altın’ olarak adlandırdığı, Fas’ta yetişen Argan bitkisinin özünün alınması ile ortaya çıkmaktadır. Tıp alanında da birçok güzellik uzmanı tarafından kullanılmaktadır. İçerdiği E Vitamini, felurik asit ve güçlü antioksidanlarla gençlik hissi veriyor. Ciltteki sebum üretimini ciddi oranda azaltıyor. Cilt kuruluğunu önleyen Argan Yağı ince çizgileri doldurarak yaşlanma etkisini azaltıyor ve yağlı ciltlerin de yağ oranını dengeliyor.

Emilimi oldukça yüksek olduğu için krem gibi kullanma şansınız vardır. Zor bulunarak az miktarda üretildiği için çok değerli bir yağdır. Vücudun her bölgesinde, tırnaklarda ve saçlarda kullanılır. Yağı masaj yaparak istediğiniz bölgeye sürdükten sonra dilerseniz 40-50 dakika sonra yıkayabilir, dilerseniz de pamuklu bir gecelik giyerek sabah duş alabilirsiniz. İçeriğinde Argan Yağı, Omega 6, Omega 9, E Vitamini ve Steroller bulunduran Argan Yağı hiçbir kimyasal bulundurmaz. Tamamen doğal içeriklidir.

Saçlarınızda kullanmak istiyorsanız elinize bir miktar Argan Yağı döküp avuçlarınıza yayın ve uçlardan köklere kadar saçınıza yedirin. Daha sonra parmak uçlarınızla saç derinize masaj yaparak rahatlatabilirsiniz. Yağın eşit miktarda yayılması için geniş dişli bir tarak kullanabilirsiniz. Daha sonra saçlarınızı başınızın üstünde toplayın ve havluyla sararak 1 saat kadar bekletin. Havluyu sarmadan önce ısıtmanız yağın saçınıza ve saç derinize daha iyi nüfuz etmesini sağlar.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

SAÇIN ÇOK GÜZEL OLMUŞ YAMUK KAFA!
Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim |
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Argan yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu ARGAN YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
magnezyum yağı megamax epimedyumlu macun vpills gold isveç şurubu Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?