Argan yağı ile sivilcelerimden nasıl kurtuldum?

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Herkese merhabalar ben İstanbul’dan Aysel sizlere bugün ” Argan yağı ile sivilcelerimden nasıl kurtuldum?Orjinal argan yağı
başlığı altında hikayemi anlatacağım. Öncelikle bana bu hikayemi bu sitede anlatmama izin veren arganyagisitesi.com ekibinine çok teşekkür ediyorum. Herkes gibi benimde lise dönemlerimde sivilcelerim ortaya çıkmıştı. Zaman geçtikçe daha çok artan bu sivilcelerden kurtulmak için ne kadar uğraştıysam da kurtulamamıştım.

Sivilceler gitmek bilmiyordu..

Bir süre sonra geçer diyerek çabalamayı bırakmıştım.  Aradan iki sene geçmişti sivilcelerim gitmişti fakat izleri kalmıştı. Bunların kendi kendine geçmeyeceğini düşünerek bir çok yöntem denemiştim ve farklı farklı iksirler uygulamıştım. Fakat ben bunları yaptıkça ortaya yeni sivilceler çıkıyordu. Tamamen başa sarmıştım hatta cildimi kalıcı olarak mahfetmiştim.

Argan yağı tavsiyesi aldım.

Yakın bir arkadaşımla internet üzerinde karşılaşmıştık ve durumumu ona anlatmıştım. Bana kendisinin kullanarak sivilce sorunlarını çözdüğü argan yağını tavsiye etmişti. Argan yağı kullanarak sivilcelerden ve tüm cilt sorunlarından kurtulmanın mümkün olduğunu söylemişti. Başlarda inandırıcı gelmiyor olsa da bir şans diye düşünerek siparişini vermiştim ve kullanmaya başlamıştım.

Şimdi gerçekten çok mutluyum!

Cildim gerçekten git gide iyi bir hal alıyor, sivilceler sanki sihir etki ediyormuş gibi azalıyordu. Hatta yok olan sivilcelerin en ufak izi bile kalmıyordu. Düzenli olarak kullanmaya devam ettim ve tahmin ettiğimden çok daha güzel bir cilde sahip oldum. Gerçekten bu harika ürünü tüm cilt sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum, ben çok memnun kaldım.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | İletişim |
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Argan yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu ARGAN YAĞI SİTESİ'NE ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
magnezyum yağı megamax epimedyumlu macun vpills gold isveç şurubu Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?